На першому місці опинився фільм «Земля майбутнього»
На першому місці опинився фільм «Земля майбутнього»

Американське видання Forbes підбило підсумки та склало рейтинг голлівудських кінокартин за 2015 рік, які стали найзбитковішими для своїх творців. Варто зазначити, що збитковість зазначених картин відносна, оскільки всі вони принесли певний, хай і неочікувано малий прибуток своїм авторам.

Отже, на першому місці опинився фільм «Земля майбутнього» від компанії Walt Disney з Джорджем Клуні та Г’ю Лорі у головних ролях. Як пише Експрес, бюджет картини склав 190 мільйонів доларів, однак в американському прокаті фільм зібрав лише 92 млн і 206 мільйонів у всьому світі.

Також у списку невдалих опинилася стрічка «Фантастична четвірка». Її кошторис  склав 120 мільйонів доларів, а прибуток у домашньому прокаті 54 мільйони. В всьому світі фільм заробив 150 мільйонів доларів.

До переліку потрапила і фантастична стрічка «Пікселі» з бюджетом у 88 мільйонів доларів, та прибутком в американському та світовому прокатах 73 і 186 мільйонів доларів відповідно.

Картина «Агенти А.Н.К.Л.» британського режисера Ґая Річі заробила 40 мільйонів доларів у США і 76 мільйонів у світі. Бюджет картини, в якій розповідається про агентів КДБ і ЦРУ, які об’єдналися в боротьбі з міжнародною злочинною організацією, склав 75 мільйонів доларів.

До рейтингу потрапили також фільми «Рікі і Флеш» із Меріл Стріп, «Красуні в бігах» з Різ Уізерспун і Софією Верґара, «Алоха» з Бредлі Купером.

Читайте: У Києві побудують парк для зйомок історичних фільмів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ