російські військові
Пєсков спростував присутність російських військових на Донбасі

Кремль спростовує заяву Президента Росії Владіміра Путіна щодо присутності російських військових на Донбасі. Мовляв, «неправильно зрозуміли». Про це сказав прес-секретар Президента Дмітрій Пєсков, передає Інтерфакс-Україна.

«Абсолютно неправильно», – підкреслив прес-секретар. Напередодні, як повідомляв Інформаційний Акцент, на великій щорічній прес-конференції Путін визнав, що в Україні перебувають «люди з військової сфери». Зі свого боку Пєсков підкреслив, що мова йде саме про добровольців, а не про російських військових фахівців. «Там війна йшла. Люди їхали туди воювати. Стріляли, брали участь у бойових діях. Це і є військова сфера», – наголосив він. «Очевидно, якщо ви подивитеся слова Путіна неупереджено, ви згадайте, що він неодноразово говорив про наших співгромадян, громадян Росії, про громадян інших країн СНД, які самостійно відправляються. Хтось не має певної сфери занять, хтось використовує відпустку, хтось бере відпустку за свій рахунок. Такі люди дійсно є, вони відправляються туди», – сказав Пєсков, маючи на увазі конфлікт на південному сході України.

Як відомо, 2014 року Росія окупувала й анексувала український Крим, порушивши дані України в 1994 році гарантії збереження суверенітету і територіальної цілісності, а також почала «гібридну війну» проти України на Донбасі, таємно, без оголошення війни ввівши туди війська і техніку й прикриваючи окупацію кількох районів двох східних областей маріонетковими сепаратистськими організаціями.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ