Автовиробник додав в лінійку аксесуарів справжні ремені безпеки, а також спеціальні чохли-гамаки для собак різних порід і розмірів
Автовиробник додав в лінійку аксесуарів спеціальні чохли-гамаки для собак різних порід і розмірів

Компанія Škoda подбала про безпеку домашніх вихованців автомобілістів. Автовиробник додав в лінійку аксесуарів справжні ремені безпеки, а також спеціальні чохли-гамаки для собак різних порід і розмірів, пише Аutoua.net.

У чеській компанії запропонували фіксувати чотириногих пасажирів на задньому сидінні за допомогою оригінальної шлейки, яка кріпиться до стандартного пасажирського ременя безпеки. Використання таких ременів не повинно викликати труднощів, запевняють у Škoda. Аксесуари включать моделі різних розмірів – від дуже маленьких до великих.

Втім, питання безпеки тварин усе ще залишається відкритим. Не секрет, що подібні ремені та чохли пропонують й інші автовиробники, проте, як показали дослідження компанії Subaru, в разі аварії собакам загрожує ще більша небезпека, ніж людям (за умови, що всі пристебнуті). У 2013 році в серії краш-тестів із застосуванням собак-манекенів з’ясувалося, що при ударі автомобіля о перешкоду, вихованців вириває з ременів, після чого вони летять назустріч лобовому склу.

Пізніше аналогічні випробування провели на замовлення страхової компанії Allianz. На думку німців, в салоні можна пристібати невеликих собак або цуценят, проте тварин масою більш ніж 12 кг в будь-якому випадку необхідно перевозити в багажнику і лише в спеціальному ящику. В іншому випадку під час зіткнення собаки не лише травмуються самі, але й завдають серйозної шкоди пасажирам.

До речі, крім ременів безпеки, власникам «Шкод» будуть запропоновані спеціальні чохли від шерсті. Ці вироби закріплюються як гамак між підголівниками передніх і задніх сидінь і огороджують собаку від підлоги. Чохли вкриті водовідштовхувальним покриттям і легко чистяться від бруду. Таке рішення більше підійде для поїздок на природу, коли автомобіль рухається з невеликою швидкістю, а вихованці швидко брудняться і потім переносять забруднення всередину машини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ