ГПУ знайшла гвинтівку снайпера, з якої розстрілювали майданівців біля Жовтневого палацу
ГПУ знайшла гвинтівку снайпера, з якої розстрілювали майданівців біля Жовтневого палацу

В одному зі ставків Голосіївського району Києва представники департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури виявили залишки снайперської гвинтівки, з якої бійці «Беркуту» стріляли в активістів Майдану біля Жовтневого палацу. Про це  у Facebook написав Генпрокурор Юрій Луценко.

«Сьогодні силами Департаменту спецрозслідувань ГПУ пройшли обшуки у причетних до вивезення з Києва після кривавих розстрілів «Чорної сотні» Беркута і подальшого знищення їхньої зброї. Знайдені в озері елементи снайперської гвинтівки (яку вся країна бачила в руках убивці під Жовтневим палацом ) і автоматів стане черговим доказом на судовому процесі», – написав він.

5

234У свою чергу депутат від БПП Володимир Ар’єв додав, що залишки зброї були знайдені в одному зі ставків у Голосіївському районі Києва.

«Самих «чорних» беркутят на прохання кривавого міністра МВС Захарченка вивели з революційного Києва ті, хто заховав ці засоби вбивства в ставу одного з парків Голосієвського району», – написав він.

За його словами, ті, хто вивозив бійців «Беркута» і ховав зброю, відомі персонально, однак їхні імена наразі не називаються в інтересах слідства. «Але коли їх оприлюднять, це буде великим і неприємним сюрпризом».

7

8

БЕЗ КОМЕНТАРІВ