Аваков звільнив усіх співробітників ДАІ Донецької області
У Харкові розформували ДАІ

У Харкові розформували міський відділ Державної автомобільної інспекції. Як повідомили у відділі зв`язків із громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області, за наказом начальника харківського облуправління міліції Анатолія Дмитрієва, 90 працівників відділу Державтоінспекції з обслуговування міста Харкова виведено поза штат.

У міліції зазначили, що протягом найближчих двох місяців інспектори виконуватимуть свої службові обов’язки, що регламентовано чинним законодавством. Вони наглядатимуть за дотриманням правил дорожнього руху у місті, забезпечуватимуть оформлення необхідної документації у разі виникнення дорожньо-транспортних пригод.

У жовтні цього року за проектом МВС на вулиці Харкова вийде нова патрульна поліція, яка виконуватиме функції ліквідованої служби ДАІ.

Раніше перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Зґуладзе повідомила, що після передачі Державтоінспекцією своїх повноважень патрульній службі у системі Міністерства внутрішніх справ України залишиться працювати спецпідрозділ ДАІ «Кобра» та підрозділ супроводу офіційних делегацій.

Читайте: Нова поліція вийде на вулиці Дніпропетровська вже в листопаді

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ