Під час заходу. Фото: Громадське TV
Під час заходу. Фото: Громадське TV

Слов’янськ відзначив річницю звільнення від терористичного угруповання «ДНР», а фактично з під російської окупації, передає Радіо Свобода.

На урочистості з нагоди звільнення біля міськради зібралось більше сотні осіб. Присутні були також бійці батальйону «Київ-1» та Нацгвардії. Захід пройшов мирно та без інцидентів.

Нагадаємо, що12 квітня 2014 року у Слов’янську Донецької області було захоплено райвідділ міліції. Звідти було викрадено зброю: 20 автоматів та більше 400 пістолетів Макарова, які роздавали учасникам мітингу, який проходив у місті. З того часу майже три місяці Слов’янськ перебував під контролем терористів.

4 липня Сили АТО взяли під контроль більшу частину Миколаївки під Слов’янськом. 5 липня Слов’янськ остаточно звільнили від бойовиків, а над міською радою підняли український прапор.

Президент України Петро Порошенко, з нагоди річниці визволення міст Слов’янськ і Краматорськ провів зустріч із військовими, які брали участь у визволенні цих міст. Глава держави від імені українського народу висловив подяку воїнам за їхній гідний подвиг і героїзм.

 Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ