Словаччина проти антиросійських санкцій
Словаччина проти антиросійських санкцій

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо закликав скасувати санкції проти Росії, передає РБК-Україна. «Санкції не дали очікуваного ефекту. Вони нашкодили як Європі, так і Росії. Не знаю, кого може влаштовувати цей взаємний збиток», – заявив Фіцо. За його словами санкції надзвичайно шкодять ЄС.

«Коли ми обговорювали це питання на Європейській раді, я підходив до цього раціонально. Я стверджував, що якщо санкції зашкодять і Євросоюзу, і Російської Федерації, який в них сенс?», – завив Фіцо. Він також зазначив, що для скасування санкцій РФ необхідно виконувати Мінські угоди.

«Нам не потрібні ні санкції, ні брязкання зброєю, але потрібен мирний діалог і конкретні результати. Якщо Мінські угоди будуть виконуватися, я буду першим, хто проголосує за подальшу підтримку їх імплементації через послаблення санкцій. На мій погляд, це правильний підхід», – сказав словацький прем’єр.

Нагадаємо, раніше екс-президент Польщі Броніслав Коморовський повідомив, що багато держав Європейського Союзу хочуть завершити політику санкцій проти Росії. Як відомо, Кремль відкидає звинувачення у підтримці бойовиків на Донбасі. Тим часом у Держдумі впевнені, що розширення обмежень не буде.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ