0a3b5a7a477d359746061d41c3a04fd6
Під час засідання адвокати не мали робочого місця, щоби покласти папери

Підготовче засідання у справі 31 серпня Подільський районний суд Києва переніс на 10:00 23 вересня. Також суддя відмовився змінювати приміщення для розгляду провадження, передає прес-служба партії «Свобода».

Керівник юридичної служби націоналістів Олег Бондарчук, який є одним із адвокатів захисників Конституції, вважає, що розгляд справи може затягнутися на роки.

Також він стверджує, що суд відмовляється забезпечити належні умови для проведення засідань: «Судилище над захисниками Конституції відбувається в ненормальних умовах. Ми, адвокати, не маємо робочого місця, аби працювати. Я вимушений був сидіти навприсядки, аби тримати папери, бо немає робочого столу. На вимогу Юрія Сиротюка та Ігоря Швайки надати більше приміщення й нормальні умови для судового процесу суддя відповів, що може забезпечити тільки це, бо воно найбільше в Подільському суді».

Як відомо, 13 вересня мало розпочатися слухання справи щодо трагічних подій біля парламенту 31 серпня 2015 року. Активісти партії «Свобода» пікетували Подільський райсуд Києва.

Нагадаємо, 31 серпня 2015 року відбулося засідання Верховної Ради України, під час якого депутати у першому читанні ухвалили закон про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Найбільш резонансним було питання надання особливого статусу окупованим російськими військами територіям Донбасу. Реакцією на такі дії стали масові протести, в результаті яких понад сотня осіб отримала поранення, четверо правоохоронців загинули, а десятки активістів було затримано.

Читайте: Влада прагне знищити політсилу, яка може вивести людей на вулиці – Тягнибок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ