Смартфон
Смартфон

«Проривом у медицині» назвали презентований винахід учених із Кембриджа. Він дасть можливість хірургам здійснювати надскладні операції, а пацієнтам – позбутися болю. Більше того, вилікувати напад мігрені хворі зможуть за допомогою смартфона. Винахід назвали «Химерою», пише ТСН.

Розробка кембриджських учених – хірургічний інструмент, який потенційно здатен допомагати у найскладніших операціях. Диво-винахід буквально прокладає шлях лікарю – інструмент сканує місце операції і може відтворювати зображення на екрані чи на інтерактивних ґуґл-окулярах, які вдягає хірург. Тож лікар бачить, де саме у хворого судини та нерви, і може їх не зачепити.

Але на цьому вміння «Химери» не вичерпуються – інструмент може надзвичайно точно та легко вживити пацієнту нейромодулятори. Це невеликі пристрої, здатні врятувати хворого від болю. За допомогою електричних імпульсів вони зменшують больові відчуття. Розробники пояснюють, що регулювати їхню роботу власник зможе просто за допомогою спеціальної програми на смартфоні.

Читайте: Послідовники Тесли винайшли чохол, що заряджає смартфон від повітря

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ