танковий біатлон
Танкові змагання бойовиків «ДНР» закінчилися загибеллю дитини

На військовому полігоні «Торез», де бойовики «ДНР» влаштували змагання з «танкового біатлону», загинула дитина, є постраждалі. Про це 24 вересня повідомляє Укрінформ з посиланням на власне джерело.

«24 вересня на полігоні в Торезі під час проведення змагань серед танкових екіпажів на виставковому майданчику стався вибух невідомого пристрою. У результаті загинула дитина, дівчинка, є поранені», – повідомило неназване джерело.

Подія широко коментується в соціальних мережах жителів Донецька. «Веселощі закінчилися. На танковому полігоні в Торезі загинула дитина. Попередньо – від вибуху гранати, з якою необережно поводився боєць. Але змагання тривають! І ще вражає сума кошторису на проведення біатлону. Охочим «подлохматитися» на цій справі повідомляю – гроші криваві, щастя не принесуть». «Кошторис біатлону – 6 млн. 632 тисячі рублів. Як же набридли ці понти на порожньому місці!», – підтримує дискусію інший користувач.

Після інциденту «голова МНС» бойовиків Кострубицький заявив, що «за результатами попереднього розслідування вибух характеризовано як теракт».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше кореспондент The Times, коментуючи новину про проведення чемпіонату з танкового біатлону за участю угруповань «ДНР» і «ЛНР», зазначав, що один командир бойовиків запропонував танковий біатлон як можливий спосіб врегулювання конфлікту в Україні. Зі свого боку, офіційний представник ЗСУ полковник Андрій Лисенко заявив: «Навіщо нам потрібно грати в якісь ігри з терористами? Єдине, що нам потрібно зробити з терористами, – це знешкодити їх. Ми не приймемо цю пропозицію. Ніколи».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ