11
Мешканці Народичів вирішили організувати виїзні рейди та чергування у природоохоронній зоні

Заповідник «Древлянський», розташований в Народицьому районі Житомирської області, забруднюють сміттям львівського походження. На природоохоронній території несанкціоновано скидають побутові відходи, пише Житомир.info.

Цю інформацію підтвердив голова Народицької райдержадміністрації Віктор Пащук.

«Це дійсно так. Сьогодні (11 жовтня, – ред.) на трасі між Базаром і Народичами, там колись було село Северівка, зараз воно відселене, працівники заповідника «Древлянський» виявили несанкціоноване вивезення сміття. Виїжджав останній сміттєвоз жовтого кольору, працівники  їхали назустріч і спробували зупинити вантажівку. Водій не зупинився, а записати номери вони не вистигли. На початку 11-ї години ми, представники РДА, туди поїхали з нашим місцевим журналістом. Там, недалеко від проїзної частини, вивантажили машин із 5 відходами, тонн 100 буде. У смітті знайшли квитанції з львівськими реквізитами. Це територія заповідника «Древлянський», – розповів Пащук.

2233Тим часом мешканці Народичів вирішили організувати виїзні рейди та чергування у заповіднику.

2 жовтня на території Ружинського району поліція вже склала адмінпротокол про несанкціонований вивіз сміття: порушником виявилася львівська фірма-перевізник ТОВ «Танк Транс Україна»; відправник вiдходiв – ТОВ «АВЕ Львів», що займається збором i вивезенням сміття.

Нагадаємо, минулого тижня у Київській області в селі Ходосівка місцеві жителі перекрили трасу. В такий спосіб вони  протестували проти вивезення побутових відходів на полігон №5 неподалік сіл Ходосівка і Підгірці.

Читайте: За схемою Садового фірми-перевізники незаконно скидають сміття по всій Україні

БЕЗ КОМЕНТАРІВ