Сенкевич запевнив, що «збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливатиме на екологічну ситуацію в місті»
Сенкевич запевнив, що збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливатиме на екологічну ситуацію в місті

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич підписав розпорядження про тимчасовий прийом сміття зі Львова на миколаївському полігоні. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, з таким проханням до нього звернувся мер Львова Андрій Садовий.

Серед причин свого рішення він назвав все ще не вирішене питання з Грибовицьким сміттєзвалищем у Львові.

«Я вважаю, це правильно, що міста України допомагають Львову з утилізацією твердих побутових відходів. Ми повинні бути однією нацією, єдиною країною в своїх щоденних справах, а не тільки в деклараціях, обмежуючись написом «Україна єдина» в куточку екрана телевізора», – додав він.

Сенкевич запевнив, що збільшення кількості сміття на полігоні ніяк не впливатиме на екологічну ситуацію в місті.

Тим часом у Дніпрі близько 100 людей у понеділок перекрили трасу на знак протесту проти прийому сміття з полігонів твердих побутових відходів з Львівської та Івано-Франківської областей. За його словами, активісти безупинно ходять пішохідним переходом.

«Через ці відходи територія комунального смітника полігону ТПВ «Еко Дніпро» збільшилася за останні кілька місяців майже вдвічі. Жити поруч із нею стало нестерпно», – повідомила учасниця акції, еколог Тетяна Лампіка.

За словами заступника мера Михайла Лисенка, відходи везуть у Дніпро згідно з договором. За чуже сміття міський бюджет одержує кошти. Щодня на смітник привозять близько 400-500 тонн. З липня 2016 року полігон прийняв 9 тисяч тонн побутових відходів.

Як відомо, на початку серпня Київ припинив приймати сміття з Львова.

Читайте:  Сміття Садового труїть жителів Київщини (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ