PM681image004
В селі Крюківщина близько 30-ти активістів перекрили в’їзд спецмашинам із держномерами іншого регіону на районне звалище

Сміття зі Львова звозили не лише на київський завод «Енергія» у Києві, але й на звалища у Києво-Святошинському районі. Через це 2 липня жителі села Крюківщина заблокували рух 10 львівським сміттєвозам. Про це повідомляє Головне управління Нацполіції Київщини.

Машини їхали не на лівий берег столиці, як домовились мери Києва та Львова, а на сміттєвий полігон в області.

«Близько 30-ти активістів та жителів довколишніх сіл перекрили в’їзд спецмашинам з держномерами іншого регіону на районне звалище. До обіду утворилася черга з десяти сміттєвозів, проте рух звичайного транспорту не перекривали»,  – повідомили у поліції.

pm953image002_729x547
До обіду утворилася черга з десяти сміттєвозів, проте рух звичайного транспорту не перекривали

Протестуючі вимагали надати документи, що дозволяють саме цим сміттєвозам в’їзд на територію полігону.

«Дихати нічим, ґрунти забруднені, адже звалище розташоване практично поруч із житловими будинками. А вантажівки зі сміттям їдуть без всяких документів і дозволів! Це звалище, яке займає більше 20 гектарів, вже давно пора закрити», – обурювалися місцеві жителі, які зупинили роботу полігону.

За словами перших заступників глави Києво-Святошинської райради Олександра Однороманенка і Дмитра Гусятинського, директор КП одноосібно ухвалив рішення приймати машини зі сміттям і відходами зі Львова на полігон. За це він вже отримав догану.

Як відомо, сміття зі Львова вже 2 тижні звозять і утилізують на київському заводі «Енергія». Згідно з домовленостями між містами, львівське сміття возитимуть у столицю до 1 серпня.

У КМДА запевняють, що на екологічну ситуацію спалювання львівського сміття ніяк не вплинуло. Хоча столичні жителі, що мешкають поблизу сміттєспалювального заводу, кажуть, що сморід від заводу став сильнішим.

Читайте: Стихійне звалище під Києвом загрожує літакам

БЕЗ КОМЕНТАРІВ