«Сміттєва люстрація» в Одесі
«Сміттєва люстрація» в Одесі

Кілька десятків активістів влаштували у центрі Одеси так звану сміттєву люстрацію голові регіонального відділення Фонду держмайна в Одеській області, депутату міськради Олексію Косьміну, повідомляє УНІАН.

Представники місцевої Самооборони, Автомайдану та інших проукраїнських організацій встановили під офісом відділення ФДМУ великий сміттєвий бак і змусили в нього сісти 57-річного Косьміна. На завершення чиновника обсипали борошном і облили зеленкою. Депутат міськради викликав міліцію і швидку медичну допомогу. Після медогляду Косьмін поїхав у міліційному автомобілі до райвідділку.

Представник одеської Самооборони Віталій Кожухар розповів, що фізичного насильства щодо Косьміна учасники акції не застосовували, окрім «невеликого психологічного тиску»: «Це – народна люстрація. Ми йому пояснили, що він не може займати таку відповідальну посаду і має написати заяву про звільнення. Міліції ми пояснили, що це за людина».

Нагадаємо, раніше в МВС попередили, що за подібні випадки «люстрації» будуть притягувати до відповідальності і закликали всіх учасників виборчого процесу «дотримуватися норм цивілізованого ведення передвиборної боротьби».

Читайте: Депутатам принесли «золотий» сміттєвий бак для люстрації

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ