Аврамов
Аврамов є «авторитетом» у кримінальному світі, пише Бутусов

Іван Аврамов, який за часів президента-утікача Віктора Януковича контролював великі фінансові потоки, повернувся в Україну. Про це пише головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов на сторінці в Facebook.

«Іван Іванович» Аврамов в Україні – як символ безкарності ОПГ Януковича. За даними джерел «Цензор.НЕТ», в Україну повернувся один з найодіозніших «смотрящіх» Януковича, який досі не перебуває в розшуку. Він був головним «схимником» головного президентського «наглядача», інкасатором всіх тіньових фінансових схем, які будувала «сім’я» в тих галузях економіки, де Янукович віджимав фінансові потоки силами кримінальних угруповань», – написав Бутусов.

Журналіст зазначив, що Аврамов разом з іншим діячем епохи Януковича – Юрієм Іванющенко – є справжніми «авторитетами» зі своїм статусом у кримінальному світі, а для вирішення своїх питань вони залучали наймані бандитські угруповання, які не зупинялися перед будь-яким свавіллям. Він назвав їх «символами бандитської економіки Януковича».

При цьому, за словами Бутусова, «Іванющенко потрапив під санкції ЄС, він у розшуку і в Україні. А ось Аврамов – не в розшуку. До нього немає претензій».

Свою контору на провулку Рильського Аврамов і Іванющенко назвали «офіс»: «У цей «офіс» їхали бізнесмени, які були зайняті в енергетиці, горілці, спирті, торгівлі, імпорті та експорті, в транспорті та сільському господарстві. Найбільш вражаюче – низка міністрів уряду, керівників правоохоронних органів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ