Кауфман є співвласником найбільшої української дистриб'юторської компанії TEDIS Ukraine
Кауфман є співвласником найбільшої української дистриб’юторської компанії TEDIS Ukraine

Бізнесмен з українським паспортом Борис Кауфман заявляє про намір придбати контрольний пакет акцій ПАТ «Платинум Банк» в кількості 75% + 1 акція. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку, пише liga.net.

При цьому Кауфман планує взяти участь у підписці на нові акції та внести в статутний капітал Platinum Bank 120 млн. грн.

«Я готовий сконцентрувати контрольний пакет акцій і взяти участь у додатковій емісії банку в розмірі 120 млн. грн.», – цитує Кауфмана його прес-служба.

1 серпня 2016 року пакет документів, необхідний для отримання відповідного дозволу, подадуть до Національного банку України.

Кауфман є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного напряму («Брістоль», «Лондонська», «Президент-Готель»), медіа-активи (журнал «Фокус», «Фокус. Красівая країна», сайт focus.ua) та інвестиційні проекти. Також він є співвласником найбільшої української дистриб’юторської компанії TEDIS Ukraine.

Варто зазначити, що Бориса Кауфмана та Олександра Грановського називають «смотрящими» часів президентства Януковича за українськими аеропортами «Бориспіль», «Одеса» та «Сімферополь», на які припадало 75% всіх пасажирських повітряних перевезень в Україні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ