Невдовзі окуляри з вбудованою камерою продаватимуть за 130 доларів
Невдовзі окуляри зі вбудованою камерою продаватимуть за 130 доларів

Компанія Snapchat оголосила про випуск сонячних окулярів із вбудованою камерою. Схоже, у ініціатори сподіваються на ліпший результат, ніж Google, у якого теж був схожий проект.

ВВС повідомляє, що новий ґаджет під назвою Spectacles з’явиться у продажі вже цього року й коштуватиме близько 130 доларів США. Поки передбачається, що вбудована камера дозволить записувати 10-секундні відео.

Одночасно з презентацією новинки, Snapchat оголосила про власне перейменування – віднині компанія називатиметься Snap, Inc. Представники фірми пояснили, що таким чином компанія підкреслює свій намір розширити свою діяльність за межі обслуговування месенджера Snapchat.

За словами винахідника Snapchat Евана Шпіґеля, він уже випробував нові окуляри під час власної відпустки: «Коли я подивився відзнятий матеріал, у мене було відчуття, ніби я заново проживаю свої спогади Це було неймовірно».

Журналісти нагадали, що Snap схожий на невдалий проект компанії Google, що намагалася створити Google Glass – схожі на гарнітуру для смартфонів окуляри, що поєднують прозорий дисплей і відеокамеру.

Читаємо: Українці здобули перемогу в конкурсі від Google

БЕЗ КОМЕНТАРІВ