cf8678528c7e982fbeeaa4b96011a2d0
Ольга Шувалова підтвердила, що перевозить своїх собак породи корґі на виставки на бізнес-джеті

Перший віце-прем’єр-міністр РФ Ігор Шувалов витратив на перельоти собак приватним літаком 40 мільйонів рублів за рік. Про це повідомляє на своєму сайті Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Алєксєя Навального.

ФБК оприлюднив дослідження, в якому йдеться, що літак Bombardier Global Express вартістю 50 мільйонів доларів використовує дружина віце-прем’єра Ольга Шувалова для перевезення собак корґі на міжнародні виставки. У ФБК знайшли підтвердження восьми таких перевезень, які обійшлися Шувалову у 40 мільйонів рублів.

Загалом, за даними фонду, за 2016 рік Шувалов здійснив 13 робочих перельотів на цьому літаку і 18 приватних перельотів в Зальбурґ. Вартість приватних рейсів оцінили майже в 100 мільйонів рублів.

Шувалова підтвердила, що возить своїх собак породи корґі на виставки на бізнес-джеті. Вона заявила, що возить своїх собак бізнес-класом, «щоби захищати честь Росії».

«Ми на своєму літаку, задекларованому, возимо своїх собак на виставки. Між іншим міжнародного рівня, захищати честь Росії», – сказала вона.

Нагадаємо, Шувалов є автором мему «Видається смішним, але…». Цю фразу він вимовив, коли оглядав нове комерційне житло для громадян РФ. Він був вражений, коли дізнався, що люди змушені купувати квартири в 20 квадратних метрів.

Своєю чергою, Шувалов є власником величезних апартаментів в історичному середмісті Лондона, які оцінюють у 100 разів більше за його офіційну річну зарплату.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, улюбленого лабрадора Путіна на прізвисько Коні транспортують окремим літаком фінської авіакомпанії Airfix.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ