цукор
Екс-керівника Агрофонду підозрюють у привласненні півмільярда гривень, які були призначені для закупівлі цукру

Колишньому керівнику Аграрного фонду України та трьом директорам комерційних структур повідомили про підозру в заволодінні коштами фонду та службовому підробленні.

«Указаних осіб підозрюють у заволодінні, за попередньою змовою зі службовими особами Міністерства аграрної політики України, коштами Аграрного фонду України в сумі понад 521 млн. грн, які були призначені для закупівлі цукру», – йдеться в повідомленні ГПУ.

Генеральна прокуратура України вживає заходи, спрямовані на обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді взяття під варту.  При цьому Генпрокуратура не називає прізвищ підозрюваних. Відомо, що вони є «представниками колишньої влади». Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, з 2012 по 2013 рік керівником Агрофонду був Ігор Якубович, з 2013 по 2015 рік – Олександр Кірюк. До слова, Якубович перебуває у розшуку МВС. Проти нього порушено кримінальну справу за необґрунтовану виплату Державною продовольчо-зерновою корпорацією (ДПЗКУ), яку екс-чиновник також очолював, 162,32 млн. гривень на користь донецької страхової компанії «Гарант Престиж».

 Інформаційний Акцент

  • Шурик

    Есть хоть кто-то кто не крал по мильярду ?