сонячна електростанція
Антимонопольний комітет дозволив китайцям купити сонячні електростанції Клюєвих

Антимонопольний комітет дозволив китайській CNBM придбати сонячні електростанції, що належать компанії Activ Solar братів Клюєвих. Про це йдеться у повідомленні АМКУ, передає Інтерфакс-Україна.

АМКУ схвалив покупку китайської CNBM акцій компаній-сонячних електростанцій «Восход Солар», «Нептун Солар» (обидві – Миколаївська обл), «Дунайська СЕС-1», «Дунайська СЕС-2», «Франко Солар», «Франко Піві», «Приозерна-1», «Приозерна-2», «Лиманська Енержі 1», «Лиманська Енержі 2» (усі – Одеська обл.).

Корпорація CNBM є однією з найбільших державних корпорацій Китаю. CNBM на ринку України близько п’яти років і є одним з найпотужніших гравців ринку відновлюваної енергетики в Україні. Як зазначається у повідомленні, компанія завершує оформлення низки українських активів у галузі ВДЕ (відновлюваних джерел енергії).

Нагадаємо, у квітні 2015 року до Антимонопольного комітету України надійшла заява щодо придбання компанією «CNBM International» (Китайська Народна Республіка) активів компанії «Active Solar», яка належить екс-голові Адміністрації Президента Андрію Клюєву та його брату Сергію.

Як відомо, компанія Activ Solar, має низку сонячних електростанцій в Україні. Цією компанією, яка зареєстрована у Відні, згідно із документами, керує зять Андрія Клюєва. Андрій Клюєв запевняє, що продав компанію багато років тому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура відкликає подання про затримання і арешт народного депутата Сергія Клюєва.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ