Сонячні електростанції братів Клюєвих дістануться китайцям

сонячна електростанція
Антимонопольний комітет дозволив китайцям купити сонячні електростанції Клюєвих

Антимонопольний комітет дозволив китайській CNBM придбати сонячні електростанції, що належать компанії Activ Solar братів Клюєвих. Про це йдеться у повідомленні АМКУ, передає Інтерфакс-Україна.

АМКУ схвалив покупку китайської CNBM акцій компаній-сонячних електростанцій «Восход Солар», «Нептун Солар» (обидві – Миколаївська обл), «Дунайська СЕС-1», «Дунайська СЕС-2», «Франко Солар», «Франко Піві», «Приозерна-1», «Приозерна-2», «Лиманська Енержі 1», «Лиманська Енержі 2» (усі – Одеська обл.).

Корпорація CNBM є однією з найбільших державних корпорацій Китаю. CNBM на ринку України близько п’яти років і є одним з найпотужніших гравців ринку відновлюваної енергетики в Україні. Як зазначається у повідомленні, компанія завершує оформлення низки українських активів у галузі ВДЕ (відновлюваних джерел енергії).

Нагадаємо, у квітні 2015 року до Антимонопольного комітету України надійшла заява щодо придбання компанією «CNBM International» (Китайська Народна Республіка) активів компанії «Active Solar», яка належить екс-голові Адміністрації Президента Андрію Клюєву та його брату Сергію.

Як відомо, компанія Activ Solar, має низку сонячних електростанцій в Україні. Цією компанією, яка зареєстрована у Відні, згідно із документами, керує зять Андрія Клюєва. Андрій Клюєв запевняє, що продав компанію багато років тому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Генеральна прокуратура відкликає подання про затримання і арешт народного депутата Сергія Клюєва.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ