«Ісламська держава» почала вербувати китайців
«Ісламська держава» почала вербувати китайців

Бойовики «Ісламської держави» випустили 4-хвилинну пропагандистську пісню, щоби вербувати до своїх лав китайців. Таким чином бойовики прагнуть об’єднати ісламістів з усього світу, передає CNBC.

«Терористи «ІД» опублікували, щоби привернути китайських мусульман до джихаду, 4-хвилинну пропагандистську пісню китайською мовою, під назвою Nashid», – йдеться в статті. CNBC також повідомляє, що пісня закликає «всіх братів-мусульман прокинутися» й взятися за зброю, «щоби померти в битві за мрію». Наразі невідомо, скільки саме китайських мусульман приєдналися до «ІД», але в західній частині Китаю проживають мусульмани-уйгури, які потенційно можуть долучитися до угрупування. Таким чином, терористи «Ісламської держави» можуть спробувати залучити невдоволених політичним режимом китайських мусульман, щоби спробувати розширити територію самопроголошеного халіфату.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Ісламська держава» вербує до лав науковців-хіміків, фізиків і програмістів. На думку європейських аналітиків, це свідчить про плани терористів застосовувати зброю масового знищення в майбутніх терактах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ