М.Саакашвілі
Нардеп Іванчук подав до суду на Саакашвілі

Нардеп від «Фронту змін», голова Комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук подав до суду на голову Одеської області Міхеїла Саакашвілі. Про це він розповів в інтерв’ю програмі «Лівий берег із Сонею Кошкіною».

«Знаєте, коли тебе ображають, перша реакція – по-чоловічому розібратися з проблемою. Зважаючи на статус, становище, я цього собі дозволити не можу. Тому ухвалив дуже просте рішення: я подав до суду на пана Саакашвілі. Не може губернатор поєднувати функції генерального прокурора і верховного судді. Дочекаємося рішення суду, і подивлюся тоді, як пан Саакашвілі буде перепрошувати, спростовувати брехню», – сказав Іванчук.

При цьому нардеп вважає, що висловлювання Саакашвілі – спланована компанія дискредитації його та прем’єра Арсенія Яценюка, соратником якого він є. Іванчук переконаний, що Саакашвілі виконує чиєсь замовлення. «За останні півтора року діяльність Прем’єр-міністра зачепила інтереси дуже багатьох. У цих людей є фінансові можливості, медіа-ресурс, і вони мстяться!», – зазначив Іванчук щодо можливих причин інформаційних атак. При цьому він відмовився називати імена людей, які, на його думку, стоять за цим.

«Чому ви не поставите це запитання (про те, хто замовник, – ред.) Саакашвілі: хто йому замовив обливати брудом особисто мене? Я мав на увазі не наявність у власності журналів-газет, але можливість донести ту чи іншу технологію. Коли той самий Саакашвілі називає мене… У нього немає жодних підстав так говорити. Попри це, він говорить! Навіщо? Тільки для того, щоби дискредитувати!», – резюмував Іванчук.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Саакашвілі докоряв чинному Прем’єр-міністрові Арсенію Яценюку за створення «тіньового кабінету», який представляє корисливі бізнес-інтереси. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що між Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на початку листопада голова Одещини Міхеіл Саакашвілі вперше допустив свою згоду на призначення Прем’єр-міністром України.

Читайте: «Яценюк vs Саакашвілі»: хто кого зживе в боротьбі за прем’єрство?

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ