«Батьківщина» та «Самопоміч» відмовляються працювати з Яценюком
ГПУ зареєстровано провадження щодо отримання Яценюком хабара у розмірі $3 млн

«Народний фронт» вимагає закрити кримінальне провадження за фактом можливого отримання Арсенієм Яценюком трьох мільйонів доларів хабара і перевірити, чому слідчі досі цього не зробили. Про це повідомив депутат від НФ Дмитро Сторожук, передає ЛІГА.net.

За його словами, заяву про кримінальне правопорушення подав торік «посіпака Льовочкіна, відомий популіст Сергій Каплін». Йшлося про те, що за призначення директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РРТ) Володимира Іщука Яценюк отримав хабар у розмірі $3 млн.

Сторожук стверджує, що це неправда, а «позиція концерну, який обмежує вплив російських ЗМІ в Україні, не влаштовує представників попередньої влади».

«Хочу звернутися з вимогою до Генеральної прокуратури негайно закрити це кримінальне провадження, бо воно було відкрите ще рік тому. За цей час не відбулося жодної процесуальної дії, а це означає, що там немає ознак злочину. В даному випадку, за законом, потрібно відкрито провадження проти заявника за завідомо неправдиві відомості, які порочать честь і гідність особи публічного державного діяча», – сказав Сторожук.

Він додав, що депутати від «Народного фронту» вже звернулися із заявою в Генпрокуратуру про відкриття такого провадження.

Раніше секретар антикорупційного комітету Верховної Ради Дмитро Добродомов опублікував скан відповіді ГПУ на свій запит про поточний стан провадження щодо Яценюка. Згідно з документом, розслідування справи продовжили.

2222

БЕЗ КОМЕНТАРІВ