poroshenko-ty-moshenko
Українці бачать черговим президентом Порошенка або Тимошенко

Центр Разумкова і КМІС в один день оприлюднили дані своїх опитувань щодо імовірного переможця дострокових президентських виборів. Результати суттєво відрізняються, хоча лідерами залишаються чинний президент Петро Порошенко та лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко, передає Дзеркало тижня.

Згідно з даними Центру Разумкова, у випадку проведення президентських виборів найбільшу електоральну підтримку у першому турі виборів отримав би Петро Порошенко (16,2% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах).

За Юлію Тимошенко готові віддати свій голос 11,5% учасників виборів, за Юрій Бойка – 9,4%, за Олега Ляшка – 6,0%, за Андрія Садового – 5,7%, за Анатолія Гриценка – 4,9%.

Водночас, за даними КМІС, на дострокових президентських виборах в Україні перемогла б Юлія Тимошенко. За неї би проголосували 10,1% громадян України, 8,7% – за Петра Порошенка, 5,5% – за Вадима Рабіновича, 5% – за Анатолія Гриценка, по 4,4% – за Юрія Бойка та Олега Ляшка, 3,4% – за Андрія Садового, 2,1% – за Олега Тягнибока, 1,4% – за Дмитра Яроша, 0,2% – за Андрія Білецького.

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування громадської думки з 4 до 14 листопада 2016 року серед 2040 респондентів в Україні, крім окупованих територій.

Дослідження Центром Разумкова проводилось з 4 по 9 листопада 2016 року серед 2018 респондентів у всіх регіонах України за виключенням окупованих територій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ