Подарунки
Родина біля новорічної ялинки

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, аби з’ясувати яких подарунків українці хочуть на Новий рік. Перше місце у рейтингу посіли гроші, за них віддали свої голоси 13% опитаних чоловіків, серед жінок – 15%, пише Українська правда.

Що ж стосується віку, то гроші під ялинкою хочуть знайти представники практично всіх вікових категорій, дещо більше – категорії 50-59 років та 60-69 років.

На другій сходинці серед подарунків у чоловіків – автомобіль та аксесуари до нього (13%). Серед панянок такий презент обрали 1% опитаних.

На третє місце у чоловіків, та на другому у жінок – романтична подорож, серед чоловіків так відповіли 6%, серед жінок – 11%.

Не чекають на подарунки 8% чоловіків, серед жінок таких виявилося 4%. Кількість тих, кому не дарують подарунків, збільшується прямо пропорційно віку: 18-29 років – 1%, 70+ – 21%.

Читайте: Новий рік у Києві зустрічатимуть без вогняних забав

  • Владік Сарієнко

    Найбільше хочеться, щоб Сєню Кулявлоба до смерті залоскотала мавка, а у його посіпак повипадали зуби і вони більше не змогли обжирати нарід.
    Також дуже хочеться, щоби Пєтя на повну відчув щастя від пожиттєвого отримання $50 пенсії і більше нізвідки жодної копійки.