Соціологи з’ясували, яких подарунків жадають українці на Новий рік

Подарунки
Родина біля новорічної ялинки

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, аби з’ясувати яких подарунків українці хочуть на Новий рік. Перше місце у рейтингу посіли гроші, за них віддали свої голоси 13% опитаних чоловіків, серед жінок – 15%, пише Українська правда.

Що ж стосується віку, то гроші під ялинкою хочуть знайти представники практично всіх вікових категорій, дещо більше – категорії 50-59 років та 60-69 років.

На другій сходинці серед подарунків у чоловіків – автомобіль та аксесуари до нього (13%). Серед панянок такий презент обрали 1% опитаних.

На третє місце у чоловіків, та на другому у жінок – романтична подорож, серед чоловіків так відповіли 6%, серед жінок – 11%.

Не чекають на подарунки 8% чоловіків, серед жінок таких виявилося 4%. Кількість тих, кому не дарують подарунків, збільшується прямо пропорційно віку: 18-29 років – 1%, 70+ – 21%.

Читайте: Новий рік у Києві зустрічатимуть без вогняних забав

  • Владік Сарієнко

    Найбільше хочеться, щоб Сєню Кулявлоба до смерті залоскотала мавка, а у його посіпак повипадали зуби і вони більше не змогли обжирати нарід.
    Також дуже хочеться, щоби Пєтя на повну відчув щастя від пожиттєвого отримання $50 пенсії і більше нізвідки жодної копійки.