Усі витрати з доставки та переробки відходів на столичному заводі «Енергія» лягають на Львів
Усі витрати з доставки та переробки відходів на столичному заводі «Енергія» лягають на Львів

Прийом відходів зі Львова на київський завод «Енергія» є тимчасовим заходом і не позначиться на екологічній ситуації у Києві. Про це заявив мер Віталій Кличко, повідомляє прес-служба політика.

«Враховуючи те, що київський сміттєспалювальний завод «Енергія» влітку завантажений на третину, ми ухвалили рішення простягнути руку допомоги львів’янам та прийняти невеликі об’єми сміття», – сказав він.

За словами міського голови, перший вантаж з 10 автомобілів прибув 2 дні тому. Усі витрати з доставки та переробки відходів лягають на Львів.

«За добу завод може прийняти до тисячі машин, 10 автівок зі Львова – це майже нічого. Ще раз хочу наголосити, що це тимчасові заходи і впевнений, що Львів зможе розв’язати проблему зі сміттям до кінця літа», – підкреслив Кличко.

Він наголосив, що спалення львівського сміття не позначиться на екології Києва: «Я хочу всіх заспокоїти, ця допомога місту Львову не створить додаткових проблем для Києва. Екологічного навантаження не створить».

Нагадаємо, мер Львова Андрій Садовий заявив, що 35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища вивезуть до Києва.

18 червня київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що столиця може прийняти частину львівського сміття на спалювання, а також направляти його на сортувальні лінії.

Як відомо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників та еколог Львівського комунального підприємства «Збиранка».

31 травня трьох рятувальників знайшли мертвими. Тіло комунальника досі не знайшли.

7 червня на звалищі знову виникла пожежа, було кілька вогнищ горіння і тління. 10 червня пожежу ліквідували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ