спека
Температура повітря у Києві коливатиметья в межах +28… +30 градусів

В Україну повертається спека. Цими вихідними дощовий циклон залишить територію нашої держави, повідомляє видання Сегодня.

26 серпня грозові дощі очікуються на сході та півдні України (Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області). Так, середня температура повітря на цій території коливатиметься в межах 23-25 градусів вище нуля. Водночас в західних і центральних областях повітря прогріється до 26 градусів вище нуля, в Києві +25… +27. Очікується мінлива хмарність.

Вже 27 серпня синоптики прогнозують незначне потепління. Так, на Заході і Півночі температура повітря вдень підніметься до 30 градусів вище нуля, в Центрі та на Півдні – до +29 градусів, а на Сході – до +28 градусів.

У Києві синоптики прогнозують мінливу хмарність, температура повітря коливатиметься в межах +28… +30 градусів.

У неділю, 28 серпня, практично на всій території України очікується ясна погода. Невелика хмарність буде в східних і південних областях. При цьому в Одесі температура повітря підніметься до +33 градусів, в Донецьку – до +31, у Львові – до +32, а в Києві – до +30 градусів.

Спека, за прогнозами синоптиків Укргідрометцентру, триватиме як мінімум до початку наступного тижня. Так, у понеділок на українців чекає сонячний та теплий день. Практично на всій території країни температура повітря вдень підніметься вище 30 градусів тепла. Найспекотніше буде в Одесі – температура повітря вдень коливатиметься в межах +31… +33 градусів вище нуля, в той час як в Сумах повітря прогріється до 29 градусів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ