spetssluzhby
Перша зустріч спецслужб за участю нового господаря Білого дому, за даними The Washington Post, може відбутися 11 листопада

Американські спецслужби побоюються доповідати секретну інформацію майбутньому президентові країни Дональду Трампу. Про це пише The Washington Post з посиланням на високопоставленого співробітника, що працює в сфері національної безпеки.

«Це страх невідомості. Ми не знаємо, який він, крім всіх цих розмов. Як все відбуватиметься в наступні чотири роки або навіть у наступні кілька місяців? Я працюватиму сьогодні, затамувавши подих, майже в страху», – розповів представник спецслужб США на умовах анонімності.

Найближчим часом американські спецслужби повинні розповісти новому президенту США всі деталі. На спеціальній зустрічі йому повідомлять секретні дані, доступ до яких є лише у вищого керівництва США. Такі відомості можуть включати дані про терористичні угруповання і антитерористичні операції спецслужб, фотографії з супутників і перехоплені повідомлення світових лідерів.

Перша зустріч спецслужб за участю нового президента Дональда Трампа, за даними The Washington Post, може відбутися 11 листопада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ