Прокуратура встановила факт розкрадання депозитів у банку «Хрещатик»
Прокуратура встановила факт розкрадання депозитів у банку «Хрещатик»

Службовців банку «Хрещатик» викрили у розкраданні депозитів на суму понад 81 мільйон гривень. До злочинної схеми розкрадання грошей банку причетні 16 осіб.  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

«Встановлено, що службові особи банку, діючи у складі організованої злочинної групи, упродовж лютого 2010 – березня 2014 років шляхом підроблення депозитних договорів та документів на видачу готівки заволоділи грошовими коштами 54 вкладників на загальну суму понад 81 мільйон гривень», – йдеться в повідомленні.

За результатами розслідування колишнім очільникам та службовим особам регіонального відділення банку повідомили про підозру у вчиненні у складі організованої групи кримінальних правопорушень.

На майно 16 обвинувачених (квартири, будинки, земельні ділянки) накладено арешт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, з 1 квітня банк «Хрещатик» встановив обмеження на видачу готівки до 2,6 тис. грн. на добу через банкомат. Це, як пояснили, було пов’язане з «тимчасовою технічною проблемою». Також банк продовжив запроваджені раніше обмеження на безготівкові перекази.

5 квітня НБУ визнав банк «Хрещатик» неплатоспроможним, а Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію. Того ж дня кілька сотень киян зібралися під офісом банку з вимогою повернути їм заощадження, а також заробітні плати, нараховані на емітовані банком зарплатні картки.

За день до цього «Київводоканал» повідомив про зміну реквізитів для сплати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення – споживачі мають платити на рахунок не у банк «Хрещатик», а у ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ