Терористам не подобається, що Росія перетворює Донбас на Придністров’я-2
Терористам не подобається, що Росія перетворює Донбас на Придністров’я-2

Росія прагне заморозити конфлікт на Донбасі, перетворивши його на друге Придністров’я. Про це заявляють лідери бойовиків, зокрема Олександр Ходаковський, пише Bloomberg.

«Що я бачу – це створення другого Придністров’я», – заявляє Ходаковський. Лідери донбаських бойовиків заявляють, що їхні сподівання на повну інтеграцію з РФ або незалежність тануть, оскільки Кремль затягує паски.

Ходаковський каже, що Росія надсилає чіткі сигнали про те, що не хоче ескалації конфлікту. Натомість Москва вимагає, аби бойовики зосередилися на перетворенні їхніх тимчасових адміністрацій на повноцінний функціонуючий уряд за допомогою підготовлених Москвою чиновників. Таким чином Москва намагається ослабити тиск на свою економіку, яка переживає зараз важкі часи, та зосередитися на Сирії.

Росія використовуватиме заморожений конфлікт на Донбасі для тиску на Україну. «Я маю пояснити хлопцям, що є чіткий наказ дотримуватися перемир’я», – сказав Ходаковський.

Як заявив ще один лідер бойовиків Олександр Захарченко, відносне затишшя примусило «добровольців з Росії повернутися додому, скоротивши їхнє число до 1500 осіб тепер з 4 тисяч торік». Натомість Москва надсилає десятки своїх бюрократів для формування органів влади сепаратистів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ