шериф
Уряд передбачив на українських шерифів 140 мільйонів

Міністерство внутрішніх справ почало програму запровадження програми «українського шерифа» в малих містах країни. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 23 вересня на виїзному засіданні уряду в Полтаві, передає Українська правда.

«МВС розпочало вже другу програму щодо запровадження роботи поліцейських не тільки у великих містах, але й у маленьких містечках і селах. Це програма «українського шерифа». На місце дільничної міліції прийдуть нові поліцейські – не тільки в новій формі, на нових автомобілях, але в першу чергу з новим тренуванням, з новою філософією, новою політикою ставлення до кожного громадянина», – наголосив Яценюк. «Ці так звані українські шерифи повинні знати кожну родину, кожну хату, кожну сім’ю на своїх дільницях у маленьких містечках, у селах, у районних центрах», – наголосив він.

На цю програму уряд додатково передбачив у бюджеті 140 мільйонів гривень. «Зараз міністр внутрішніх справ активно працює з нашими західними партнерами – нам допомагають Сполучені Штати Америки, Канада і країни-члени Європейського Союзу, щодо отримання фінансування для Національної поліції як на поточний, так і на наступний рік», – сказав прем’єр.

Наразі розглядаються кандидатури на посаду очільника Національної поліції. Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Національну поліцію може очолити народний депутат від «БПП» Мустафа Найєм. Однак сам Найєм цю інформацію заперечує.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію.  Президент підписав його 4 серпня. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва.

Читайте: Головний поліціянт Львова досі не сплатив штрафи

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ