Юлія Марушевська
Кандидатуру активістки Майдану підтримав одеський голова Міхеіл Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко оголосив заступника голови Одещини Юлію Марушевську керівником одеської митниці. Про це він сказав, відкриваючи новий Центр адміністративних послуг в Одесі, повідомляє Твіттер Президента.

За його словами, Марушевська очолить митницю вже з понеділка. Марушевська, за словами Порошенка, є «надзвичайно ефективною і талановитою жінкою», яка має гарні організаційні здібності й змінить ситуацію на Одеській митниці. «Буде побудований новий митний термінал, і в цьому терміналі будуть скорочені строки проходження вантажів», – сказав він.

За словами Президента, це призведе до збільшення надходжень до держбюджету, а також сприятиме швидкому будівництву траси Одеса – Рені. «Будівництво траси почалося нарешті, причому не з Одеси, не з центру, а з Рені. І ця траса, я впевнений, відродить дуже важливий регіон для всієї України», – додав Порошенко. Звертаючись до Марушевської, він сказав: «На ваші тендітні плечі прямо з понеділка лягає величезна відповідальність, я вас з цим вітаю і думаю, ви з цим впораєтеся».

Як відомо, наразі триває конкурс на заміщення цієї посади. Як заявив керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров, з понад 70 кандидатів зараз відібрано дев’ять (зокрема, й Марушевську) і наступного тижня повинен відбутися черговий етап конкурсу. Після конкурсу, за словами Насірова, він повинен подати кандидатуру переможця на затвердження Мінфіну.

Кандидатуру активістки Майдану Марушевської підтримував одеський голова Міхеіл Саакашвілі. Водночас, Насіров ставився до неї скептично.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ