Пройдуть міжнародні велозмагання «Київська Сотка»
Пройдуть міжнародні велозмагання «Київська Сотка»

У Києві на вихідних, 5-6 вересня, частково обмежують рух транспорту через проведення спортивних заходів. У неділю заплановано проведення благодійної акції «Пробіг з вірою в серці», а також міжнародних велозмагань «Київська Сотка». Про це повідомляє прес-служба КМДА. Утім, якщо ситуація з рівнем забруднення повітря в Києві не покращиться, міська влада буде рекомендувати організаторам утриматися від проведення спортивно-масових заходів.

Велозмагання «Київська Сотка» триватимуть з 9:00 до 15:00 за маршрутом: перехрестя вул. Миколи Ушакова та вул. Командарма Уборевича (Академмістечко) (старт) вул. Миколи Ушакова проспект Перемоги Брест-Литовське шосе с. Капітанівка с. Забуччя м. Ірпінь (окружна дорога, вул. Джерельна, вул. Університетська, вул. Соборна) м. Буча (вул. Вокзальна, вул. Кірова) пгт. Ворзель (вул. Крупської, вул. 1-го Травня, вул. Карла Лібкнехта) с. Михайлівка-Рубежівка с. Красне гребля через Бучанське водосховище с. Лісне с. Мрія с. Березівка  Брест-Литовське шосе проспект Перемоги парк Політехнічного інституту (фініш). Під час проведення заходу за відповідним маршрутом призупинятимуть рух усіх видів транспорту, а учасників супроводжуватимуть автомобілі ДАІ.

Крім того, у разі проведення благодійної акції «Пробіг з вірою в серці» перекриють рух транспорту з 9:00 до 13:00 за маршрутом проведення заходу: Софійська площа вулиця Володимирська вул. Богдана Хмельницького вул. Хрещатик (навпроти Головного поштамту) і в зворотному напрямку. 5 вересня з 21:00 до 15:00 6 вересня (на період монтажу/демонтажу сценічних конструкцій), рух перекриють на Софійській площі.

Читайте: Контрактова площа перетвориться на «Київську вітальню»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ