c4fa5e5ceec5dff731ee0b453709eed4Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ перегляне свою діяльність у зоні проведення АТО. Про це повідомляється в офіційному мікроблозі спостерігачів у Twitter.

В ОБСЄ також нагадали, що патруль 26 липня потрапив під обстріл під час перетину лінії розмежування біля Щастя у напрямку контрольованої бойовиками території та близько півтори години ховався в окопах на контрольно-пропускному пункті бойовиків, після чого повернувся на базу. У результаті обстрілу всі члени місії живі та здорові, автомобілі спостерігачів не постраждали.

Втім, 27 липня один із членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ потрапив під обстріл у Широкиному й зазнав поранень. Як повідомили у щоденному звіті, спостерігачі, почувши снайперські постріли, намагалися залишити територію населеного пункту. Втім, за п’ять метрів від керівника патрульної групи ОБСЄ стався вибух, якому передував звук пострілу.

Чоловіка вразило бетонним уламком та пробило шолом. Медичну допомогу пораненому надали у Маріуполі. Там чоловіку діагностували струс мозку та поранення ноги. Пізніше члена місії виписали з лікарні.

Нагадаємо, на початку липня речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник повідомив, що Широкине остаточно звільнили від терористів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ