Михайло Баліоз
Михайло Баліоз

26 листопада Апеляційний суд продовжив відпускати на волю арештованих активістів у справі 31 серпня. Так, запобіжний захід на домашній арешт (з 23:00 до 6:00) до 20 грудня змінено українському активісту з Донецька Михайлові Баліозу. Про це із суду повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

До теми: Експерт про роботу правоохоронців 31 серпня.

Під час засідання суду захисник підозрюваного Тетяна Матяш заявила, що тримання під вартою необґрунтовано, так само як і підозра.

«Під час судових засідань досліджено фото-відеоматеріали, які засвідчили відсутність правопорушень з боку мого підзахисного. Крім того, у справі Михайла відсутні потерпілі, відтак і немає складу злочину», – зазначила Матяш.

Читайте також: Перший Генпрокурор України переконаний, що теракт і сутички біля парламенту 31 серпня слід розслідувати окремо.

Сам Михайло Баліоз повідомив, що від часу продовження його тримання під вартою з ним не проведено жодних слідчих дій. Слідство втратило до нього інтерес. Це підтвердив і прокурор Кузовкін, зазначивши, що особи, які вчиняли дії, що призвели до загибелі 4 правоохоронців, встановлені місяць тому, і серед них Баліоза немає.

Важливо: Легендарний оперативник про події 31 серпня: «Справа має вигляд розправи панівної верхівки над опонентами»

Нагадаємо, що цього тижня було звільнено з-під варти вже 5 «захисників Конституції»: Ігоря Сосну, Віктора Бурлика, Максима Деската, Богдана Тицького, а нині Михайла Баліоза.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ