Суд
Суд фактично підтримав подання слідчих

Печерський райсуд Києва за клопотанням обвинувачення зобов’язав підозрюваних у справі про заворушення біля Верховної Ради 31 серпня 2015 року ознайомитися з матеріалами справи до 29 червня. Тепер захисники Конституції та адвокати мусять за 10 робочих днів вивчити 45 томів справи та величезний архів відеозаписів.

Як повідомив один із підозрюваних, екс-нардеп і керівник фракції партії «Свобода» у Київраді Юрій Сиротюк, справу фабрикували від самого початку: «Вони весь час фальсифікували справу й надалі продовжують це робити. Очевидно, що жодна притомна людина не здатна прочитати за 10 днів 12 тисяч сторінок складного тексту й переглянути такий обсяг відео. Відповідно, в суд ми підемо без належної підготовки».

За словами «свободівця», поспіх слідства спричинений прагненням провести судилище над патріотами саме влітку, коли увага до політичних процесів не така пильна й суспільство менш мобілізоване.

Як припускає Сиротюк, швидше за все, цей політичний процес є частиною так званих Мінських домовленостей, адже дуже часто «Опозиційний блок» згадує про справу 31 серпня.

Читайте: Справа 31 серпня сиплеться

БЕЗ КОМЕНТАРІВ