«БРСМ-Нафта»
Наливайченко стверджував, що незаконну діяльність компанії «БРСМ-Нафта» покривав екс-заступник генпрокурора Віталія Яреми Анатолій Даниленко

У Генпрокуратурі заявляють, що справа щодо «екоциду» закрита, питань до екс-першого заступника Генпрокурора Анатолія Даниленка немає. Про це заявив Генеральний прокурор Віктор Шокін журналістам у п’ятницю, пише Українська правда.

«Щойно Наливайченко заявив про те, що Даниленко причетний до оборудок та є співвласником нафтогазової фірми БРСМ, нами було заведено кримінальне провадження з цих питань», повідомив він. На сьогодні точно встановлено, що Даниленко не є співзасновником і жодних оборудок  не робив», наголосив Шокін.

«Та справа щодо так званого «екоциду» закрита, була порушена необґрунтовано. На сьогодні питань до Даниленка в нас немає», підкреслив Шокін.

15 червня Валентин Наливайченко заявив, що вимагає від Генеральної прокуратури дозволу на затримання Анатолія Даниленка у справі щодо незаконної діяльності нафтобази компанії «БРСМ-Нафта» на Київщині. 12 червня голова СБУ вже заявляв про те, що один із колишніх заступників Генпрокурора був фактичним співвласником цієї нафтобази через офшори, але тоді не називав його імені. У зв’язку з цією заявою, як повідомляв його радник Маркіян Лубківський, керівника СБУ викликали на допит до Генпрокуратури. У свою чергу, у «БРСМ-Нафті» відхрестилися від зв’язків з Даниленком.

Навколо заступника Яреми Анатолія Даниленка розгорівся скандал щодо присвоєння 140 га державних водойм та його великого бізнесу восени минулого року. Його звільнили з ГПУ  разом з Яремою у лютому цього року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ