Ігор Хсів
Ігор Хсів

Справа Надії Савченко й ситуація навколо судового процесу надто пов’язані з політичним піаром політиків, вони цією ситуацією користуються, аби тільки підняти свої рейтинги. Все це абсолютно притаманно українській політиці: які політики – така й політика. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив політолог Ігор Хсів.

За словами експерта, чимало представників найвищого керівництва країни не зацікавлені у звільнені з тюрми полоненої льотчиці.

«З точки зору багатьох наших політиків, їм краще, коли Савченко – у Путіна, ніж коли вона буде на свободі. Це дає їм змогу спекулювати на цій темі, вони завжди перед гучними заходами постійно згадують про неї. Також звільнення Савченко автоматично підсилює партію «Батьківщина», бо там вона номер один у списку. Тому її повернення, будемо відверті, тішить не всіх і не всім політикам це потрібно», – зауважив Хсів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Донецький міський суд Ростовської області РФ оголосив вирок українській льотчиці, народному депутату України Надії Савченко, визнавши її винною й присудивши 22 роки перебування за ґратами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ