Юрій Милобог
Юрій Милобог знову йде на вибори мера Кривого Рогу

Кандидат від партії «Самопоміч» Юрій Милобог знову балотуватиметься на виборах міського голови Кривого Рогу. Про це він заявив після того, як Верховна Рада ухвалила рішення про позачергові вибори у місті, пише Радіо Свобода.

За його словами, він вважає це рішення перемогою не скільки для себе, стільки для криворіжців, які прагнули чесних виборів. Водночас в «Опозиційному блоці» поки не оприлюднюють свою кандидатуру на участь у повторних виборах міського голови Кривого Рогу.

Раніше в громадянській мережі «Опора» заявляли, що кандидатом від «Опозиційного блоку» може стати не Юрій Вілкул, а його син, народний депутат України від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул, який програв вибори мера в Дніпропетровську.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Кривого Рогу Дніпропетровської області на 27 березня.

Нагадємо, Криворізький міськвиборчком оголосив кандидата від «Опозиційного блоку», чинного мера Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів Вілкул набрав 49%, Милобог – близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси (демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив» їх саме на спецдільницях). 18 листопада на засіданні Криворізької міськради Вілкулу вручили посвідчення мера.

Водночас у Кривому Розі почалися масові акції протесту, на яких люди вимагали визнати вибори недійсними. У МВС відкрили кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, штаб Вілкула також звинувачували у поширенні передвиборчої «чорнухи».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ