Луценко
Рада дала згоду на призначення Луценка генеральним прокурором

Верховна Рада перевершила саму себе у швидкості ухвалення рішень: за один день парламентарі не лише змінили законодавство під конкретну особу, а ще й встигли призначити її на посаду.

Генеральну прокуратуру України очолив лідер фракції «БПП» Юрій Луценко. За відповідну постанову проголосували 264 нардепа.

Одразу після оголошення спікером ВРУ Андрієм Парубієм  результатів голосування в залі парламенту лунали одночасно і оплески, і вигуки «Ганьба!».

Під час засідання парламенту Президент України Петро Порошенко представив нового генпрокурора, а Луценко склав присягу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 травня Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України. За це проголосували 258 народних депутатів. Не минуло й кількох годин, як Президент України Петро Порошенко  підписав ухвалений парламентом закон.

Варто зазначити, що зміни до закону про прокуратуру, які надали право Юрію Луценку  бути призначеним Генеральним прокурором, 12 травня були оприлюднені у спеціальному випуску «Голосу України».

Ухваленими змінами в Законі «Про прокуратуру» встановлюється, що на посаду Генерального прокурора може бути призначений громадянин України, який, серед іншого, має вищу освіту та стаж роботи в галузі права або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років.

Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ