МЗС
Уже запроваджено санкції проти 84 фізичних осіб, причетних до переслідування українських громадян

МЗС України працює над розширенням санкційного списку «Савченко-Сенцова» за рахунок справ інших незаконно засуджених у Росії українців. Про це повідомила речниця відомства Мар’яна Беца, пише Інтерфакс.

«Уже запроваджено санкції проти 84 фізичних осіб, причетних до переслідування українських громадян. Ми нині працюємо над тим, щоб додати до цього списку всіх тих громадян, які причетні до переслідування, незаконного вивезення та утримування, ухвалення незаконних вироків Чернію, Афанасьєву, Виговському, Солошенку, Карпенку, Литвинову, Карп’юку та Клиху. Тобто щодо всіх тих політв’язнів, стосовно яких уже ухвалені незаконні вироки на політичній основі», – наголосила речниця МЗС України.

Нагадаємо, повний список осіб зазначений у рішенні Ради національної безпеки і оборони від 25 березня 2016 року і запроваджений у дію указом президента від 29 березня 2016 року №121/2016.

За даними РНБО, до санкційного списку осіб, причетних до організації, незаконного затримання та ув’язнення в РФ льотчиці Надії Савченко, режисера Олега Сенцова та інших українців, внесено прізвища керівників Федеральної служби безпеки Російської Федерації, Слідчого комітету РФ, прокуратури, суддівського корпусу, військовослужбовців та інших посадовців.

Читайте: Москва та Київ обговорюють обмін Сенцова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ