санкції
Нові санкції будуть відчутні у фінансовій, енергетичній та оборонній галузях Росії

Сполучені Штати Америки та Європейський Союз завершують підготовку нових санкцій щодо Росії, які можуть накласти, якщо Москва продовжить активні воєнні дії в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на CNN.

Високопоставлені представники американської адміністрації та європейські дипломати зазначають, що твердого рішення з приводу додаткових заходів щодо Росії поки що немає, хоча після відновлення боїв на Донбасі в районі Мар’їнки подальші санкції обговорювали.

За словами згаданих джерел, потенційні посилені санкції можуть зачепити фінансовий, енергетичний та оборонний сектори Росії. У той же час, представники Заходу наголошують, що поштовхом для посилення тиску на Москву стане лише якась «велика атака в будь-якому місці по всій лінії зіткнення. Ми всі знаємо, про що ми говоримо, і ми хочемо бути готовими і мати інструменти у разі необхідності».

Нагадаємо, 11 червня Європарламент ухвалив резолюцію про продовження санкцій проти Росії. Також за підсумками саміту G7 лідери «сімки» наголосили, що пов’язують питання санкцій проти Росії з виконанням нею Мінських домовленостей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ