військові НАТО
Джеб Буш пропонує відправку «тисяч солдатів» у Східну Європу

Колишній губернатор штату Флорида і можливий кандидат у президенти США від республіканців Джеб Буш підтримав ідею розширення військової присутності НАТО в Східній Європі. Про це він заявив у середу, 10 червня, під час візиту до столиці ФРН, повідомляє ТАСС.

У конфлікті з Росією НАТО необхідно продемонструвати військову міць, заявив американець, який здійснює поїздку Європою. США та інші члени альянсу повинні подумати про відправку «тисяч солдатів» у Східну Європу, сказав Буш перед зустріччю з главою МЗС ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром. «Я говорю не про війну, але говорю про наслідки дій (Росії), – сказав він. – Це зможе запобігти найгіршому сценарію розвитку подій, який ми б не хотіли бачити».

Буш зауважив, що вважає недостатньою реакцію США та їхніх союзників на дії російських військових. «Вони розгортають десятки тисяч військовослужбовців у регіоні, причому роблять це в безпосередній близькості від наших союзників. А наша відповідь на це значно слабкіша», – наголосив він. «Якщо дивитися на ситуацію з боку, не маючи доступу до засекречених даних, створюється враження, що у нас могла б бути і потужніша військова присутність (у Східній Європі –ред.), – додав колишній губернатор.

Напередодні американський політик виступив на економічному форумі, організованому Християнсько-демократичним союзом, де також критикував політику Росії. Як очікується, 15 червня республіканець Буш має намір офіційно оголосити про участь у боротьбі за посаду президента США.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ