РЛС
США нададуть Україні модифіковані радарні системи

США модифікують призначені для України радіолокаційні станції (РЛС) контрбатарейної боротьби, які мають незабаром надійти на озброєння українських військ, таким чином, щоб ЗСУ не могли їх використати для вогню у відповідь. Про це із посиланням на неназвані джерела в уряді США, повідомило видання The Wall Street Journal.

За цими даними, проведення модифікації унеможливить стеження за російською територією й завдавання ударів у відповідь, якщо обстріл вестиметься звідти. Видання зазначає, що радарні системи матимуть радіус дії щонайменше 24 км і будуть все одно потужнішими, ніж ті, які українці одержували раніше.

Внесення змін у технічні характеристики РЛС для України проводиться з метою, аби українські військові не змогли «загострити нинішній конфлікт, використовуючи нові системи для контрударів у відповідь на вогонь з території Росії», повідомляє газета. Видання додає, що дві радарні системи вартістю 10 мільйонів доларів кожна прибудуть на Яворівський полігон у середині листопада. Раніше надання Україні американських РЛС контрбатарейної боротьби анонсував Президент України Петро Порошенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент США Барак Обама наклав вето на закон про асигнування національної оборони в 2016 році, який передбачав, зокрема, виділення Україні 300 млн. доларів військової допомоги.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ