tramp
Трамп готовий бути президентом найменше з усіх інших переможців виборів у новітній історії, вважають аналітики

Перемога кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на виборах в США стала сюрпризом для десятків мільйонів американців та решти світу. Про це йдеться у редакційній статті The New York Times.

«За темпераментом він не годиться в керівники багатогранної країни з 320-мільйонним населенням», – наголошується в матеріалі.

Видання пише, що дотепер невідомо, як Трамп виконуватиме базові функції виконавчої влади, які конфлікти фінансових інтересів у нього, можливо, є і чи здатний він зосередитися на якомусь питанні та зробити розумний висновок, чи має він хоч найменше уявлення про те, що значить контролювати найбільший у світі ядерний арсенал.

Автори зазначають, що він погрожував судити та посадити до в’язниці своїх політичних супротивників, обіцяв обмежити свободу преси.

«Ми знаємо, що він бреше без докорів сумління», – пише газета та нагадує всі погрози Трампа:

  • знизити податки для багатих;
  • позбавити десятки мільйонів чоловік медичного страхування;
  • розірвати низку міжнародних угод;
  • кинути союзників по НАТО і почати торгову війну з Китаєм;
  • ображав жінок, погрожував мусульманам і іммігрантам.

На думку газети, причини зльоту Трампа – це не тільки ненависть до жінок і расизм, але й «шалена, навіть безглузда жага змін». Таким чином, він готовий бути президентом найменше з усіх інших переможців виборів у США в новітній історії.

«І тепер ці зміни привели США на край прірви», – резюмує видання.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, мільярдер Дональд Трамп здобув 276 голосів виборників і, таким чином, фактично переміг на президентських виборах в США. Гілларі Клінтон, за даними ЗМІ, уже визнала свою поразку.

Варто зазначити, що кандидат від демократів випереджає республіканця за кількістю голосів виборців. За останніми даними, за Клінтон проголосували понад 59 мільйонів американців (47,6%), водночас, Трампа підтримали на 100 тисяч виборців менше (47,5%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ