бронеавтомобілі «Хамві» (HMMWV)
Бронеавтомобілі «Хамві» (HMMWV)

Міністри оборони України та США Степан Полторак і Ештон Картер обговорили перспективу продовження надання військової допомоги українським силовикам.

«Сторони розглянули питання постійної допомоги безпеки США Збройним силам України і Прикордонній службі, зокрема, поставки в середині липня додаткових 100 HMMWV і безперервної підготовки сил Національної гвардії України в Яворові», – повідомляється на сайті Міністерства оборони США в четвер 25 червня за підсумками зустрічі двох міністрів у Брюсселі, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, Картер підтвердив прихильність США продовженню військового співробітництва з Україною, а саме за допомогою щорічних двосторонніх і багатосторонніх навчань і тренувань.

Нагадаємо, 11 березня США ухвалила рішення постачати Україні нелетальну зброю, зокрема, бронеавтомобілі «Хамві» (HMMWV). За оцінками військових експертів вартість одного такого автомобіля складає близько 1,1 млн дол. Перша партія військових автомобілів HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) прибула в Україну 25 березня. А через п’ять днів – друга.

Читайте: Конґрес США закликав Обаму озброїти Україну

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ