Навчання на Яворівському полігоні
Навчання на Яворівському полігоні

Командувач сухопутних військ Збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес заявив, що США планують, окрім Національної гвардії, тренувати й регулярну армію та загони спеціального призначення. Про це повідомляє видання Military Times.

«Ніхто не дає гарантії, що Росія найближчим часом зупинить агресію проти України. Тому українській армії потрібно постійно бути напоготові. На мою думку, тренування – дуже ефективний спосіб допомоги. До того ж, тренування не потребують забезпечення зброєю», – наголосив Ходжес.

Майбутні тренування будуть схожі на ті, що зараз тривають для бійців Нацгвардії на Яворівському полігоні у Львівській області. Зазначимо, цієї осені стартують навчання військовослужбовців Збройних Сил України з канадськими армійцями. Програма розрахована на два роки.

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада схвалила відповідне рішення Президента про допуск іноземних військових на навчання в Україні у 2015 році. Зазначимо, що військові начання Saber Guardian/Rapid Triden-2015 за участі військових з США, Великобританії, Польщі, Румунії, Болгарії, Грузії, Литви пройдуть на Яворівському полігоні протягом 20-31 липня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ