Постійний представник США в Радбезі ООН Саманта Пауер
Постійний представник США в Радбезі ООН Саманта Пауер пояснила, чому США воліють вирішувати проблеми України мирними шляхом

Військове вирішення конфлікту на Донбасі було би катастрофою для всіх. Так у Білому Домі пояснють рішення не постачати летальне озброєння до України. Про це розповіла постійний представник США в Радбезі ООН Саманта Пауер, передає Голос Америки.

Також у Вашингтоні не бачать, яким чином такі поставки можуть схилити чашу терезів у війні Росії проти України на користь нашої держави.

«У Білому домі вважають, що військове вирішення конфлікту було би катастрофою для всіх… Ми надали багато нелетальної допомоги, зокрема, озброєння. Приблизно $3 млрд. у вигляді позик та інших форм фінансової допомоги. США інвестують в реформу правосуддя та антикорупційні програми», – наголосила Пауер.

За її словами, при «подвоєнні ставок» і після надання Україні наступальної зброї, «ми отримаємо більше болю для українців» і «постраждає значно більше людей». Ефективнішим для офіційного Києва є шлях економічного і дипломатичного тиску на Москву в комплексі з успішними реформами в Україні.

«Час покаже, що така політика та ізоляція Росії принесе очікувані результати», – резюмувала представник США в ООН.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у жовтні 2015 року президент США наклав вето на закон про асигнування національної оборони в 2016 році, який передбачав, зокрема, надання Україні 300 млн доларів військової допомоги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ