dzhon-kirbi
Причиною припинення співпраці є недотримання Кремлем своїх зобов’язань, заявив Кірбі

Держдеп США більше не братиме участь у двосторонніх переговорах із Росією щодо Сирії. Причиною припинення співпраці є недотримання Кремлем своїх зобов’язань у рамках домовленостей про перемир’я. Про це повідомив представник Державного департаменту Джон Кірбі, передає Reuters.

Раніше у відомстві попереджали, що можуть призупинити спільну з РФ роботу щодо Сирії, якщо Москва не завершить наступ на Алеппо і не відновить режим припинення вогню.

«Росія і сирійський режим вибрали військовий шлях, несумісний із припиненням бойових дій. Про це свідчить активізація атак по цивільних об’єктах, зокрема критичній інфраструктурі, такій як шпиталі, а також перешкоджання доставці гуманітарної допомоги мирним жителям, наприклад, під час бомбардування гуманітарної колони ООН 19 вересня», – зазначив представник Держдепартаменту США.

Нагадаємо, у сирійській провінції Алеппо під час обстрілу гуманітарного конвою 18 з 31 вантажних автомобілів ООН і «Червоного Півмісяця» зазнали пошкоджень. Загинули близько 20 осіб, зокрема, співробітник міжнародної організації «Червоного Хреста і Червоного Півмісяця»

Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини повідомляв, що авіаудари завдав сирійський або російський літак. Уряд США заявив, що сирійський режим та РФ знали маршрут обстріляного конвою.

Через обстріл колони ООН та «Червоний хрест» заявили про призупинення доставки гуманітарної допомоги в Сирію.

Читайте: Сирійці на знак протесту спалили російський триколор (відео)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ