штурмові літаки А-10С Thunderbolt II
США розмістили 12 штурмовиків А-10 у Туреччині

Американські військові розгорнули штурмові літаки А-10С Thunderbolt II на повітряній базі Інджирлик у Південній Туреччині. Про це повідомляє AFP із посиланням на інформацію американських військових, пише Європейська правда.

12 літаків, які відомі своїми можливостями знищення танків, прибули в минулі вихідні, і для них вже заплановані місії на підтримку очолюваної США коаліції по боротьбі з «Ісламською державою» в Іраку та Сирії. Говорячи на умовах анонімності, чиновник сказав, що переміщення літаків «додало можливостей» зусиллям коаліції у боротьбі проти ІД.

Чиновник сказав, що А-10С потенційно могли б бути використані для підтримки повстанських угруповань, які воюють на півночі Сирії, зокрема, групи під назвою «Сирійська Арабська коаліція», яка отримала боєприпаси від США цього місяця.

Літаки А-10 мають значно більш укріплений корпус і витримують пряме влучання з бронебійних патронів. Літаки зазвичай літають нижче і повільніше, ніж винищувачі F-16, що впливає на їхню безпеку. Переміщення літаків відбулося через три тижні після того, як Росія запустила кампанію бомбардувань Сирії.

Нагадаємо, Туреччина в липні дозволила використовувати базу ВПС Інджирлик для атаки позицій в Сирії.

Читайте: Путін руками своїх найманців убив 370 сирійців, зокрема 36 дітей

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ